Wiadomości o kościele parafialnym pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu

Perfekcyjnie przygotowana witryna www, informująca o parafii pw Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest chętnie odwiedzana szczególnie przez parafian. Można tu znaleźć sporo szczegółowych wiadomości o tym, jak prosperuje takie miejsce. Można znaleźć tutaj informacje kontaktowe kościoła, czyli adres, maile oraz numery telefonów. W oddzielnych kategoriach parafia Nowy Tomyśl udostępnia: ogłoszenia, intencje, parafia, cmentarz oraz sakramenty. Użytkownicy mogą zapoznać się z życiem parafii, a także z kapłanami, jacy tu mają msze święte. Co więcej, kościół Nowy Tomyśl publikuje też informacje o poradni przedmałżeńskiej.

Opisane są też grupy i wspólnoty które działają w parafii oraz można przeglądać galerię zdjęć z różnych okoliczności. Wierni mają możliwość wiele dowiedzieć się, gdy zajrzą do działu z sakramentami, bo każdy z nich będzie scharakteryzowany. Jeśli ktoś ma do załatwiania jakieś osobiste sprawy w kościół Nowy Tomyśl NMP to kancelaria parafialna jest czynna w środy od 15 do 17. W piątek oraz w sobotę jest też czynna od 10 do 12. W święta kościelne biuro jest zamknięte. Na stronie parafii opublikowane są także odnośniki do ważnych dla katolików witryn internetowych.

Można też zobaczyć media społecznościowe kościół NMP Nowy Tomyśl, co będzie sprzyjało budowaniu wspólnoty parafialnej. Witryna o charakterze informacyjnym sprawdza się bardzo dobrze. Parafia z archidiecezji poznańskiej udziela informacji o tym, że w niedziele i święta msze są w godzinach: 7, 9, 11, 13 i 18. W okresie Wielkiego Postu msza jest o godzinie 15.45 i nie ma wtedy intencji o godzinie 18. W lipcu oraz w sierpniu nie ma z kolei mszy o godzinie 13. W dni powszednie msza odbywa się o godzinie 7 i 18. Nabożeństwa odbywające się regularnie – Gorzkie Żale mają miejsce co niedzielę o godzinie 15. Droga Krzyżowa jest w piątki o godzinie 16. Podana parafia ukierunkowana jest na to, żeby każdy mógł wziąć udział. Z tego względu można oglądać msze w serwisie YouTube.

You may also like...