System umożliwiający w pełni nadzorować to, co wykonywane jest z paliwem

System pozwalający całkowicie sprawdzać to, co dzieje się z paliwem, a więc XTrack jest dobierany przez osoby, którym zależy na tym, żeby mieć wgląd tylko do idealnych propozycji. Przedsiębiorcy doceniają szczególnie to, że na bieżąco mają możliwość sprawdzić poziomy paliwa. Możliwa jest również identyfikacja osoby która tankuje. Pozwoli na to 2stopniowy system autoryzacji na poziomie: kierowca/pojazd albo kierownik pracownik.

Można bowiem przez terminal paliwowy XTrack łatwo zobaczyć, kto tankuje paliwo oraz w jakim pojeździe. Dzięki temu, że logowanie odbywa się za pomocą karty można zebrać każde dane, jakie da się przejrzeć w systemie online. Jeżeli dotychczas nie skorzystano z takich możliwości, to na pewno można będzie docenić to, że można otrzymać dokładną wiedzę odnośnie wykorzystania paliwa w firmie przez wszystkich pracowników.

Oferowany terminal XTrack po połączeniu z Internetem przesyła kompletne informacje, jakie zarejestruje. To z kolei umożliwi stworzyć raporty pozwalające na sprawne rozliczenia i kontrolowanie obiegu paliwa. Każdy raport może być stworzony według spersonalizowanych opcji. Modyfikacje mogą dotyczyć przykładowo zamieszczenia logo marki lub dodawania innych kolumn. Decydując się na Titan Access można też zbierać informacje a także alerty powiązane z tym, jaki jest poziom paliwa. Terminal zbiera bowiem informacje z czujnika paliwa i przesyła je. Można sprawdzać ile jest paliwa, bądź oleju napędowego oraz dobrze zaplanować dalsze dostawy.

Opcje jak przykładowo Titan Access można dowolnie zmieniać. Dokładne wiadomości na temat funkcjonowania całości można otrzymać od ekspertów. Inne produkty, jakie są do dyspozycji zamawiających to: kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor a także Binmonitor. Wyznaczniki odnośnie tego, na co się zdecydować są indywidualne.

You may also like...