Niezawodny sprzęt i gadżety do tenisa oraz badmintona

Yonex Polska to dystrybutor wywodzącej się z Japonii firmy Yonex na terenie naszego kraju. Marka ta oferuje profesjonalny sprzęt i akcesoria do tenisa oraz badmintona. Bogata propozycja produktowa zawiera na przykład profesjonalne rakiety do tenisa, czyli produkty przetestowane i certyfikowane. Popularnym na całym świecie produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględnia się innowacyjną metodę wykonania. Innego rodzaju, autorska technologia to Power Cusion w obuwiu sportowym. Isometric to technika odpowiadająca głównie za otrzymanie dużej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano przez wydłużanie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

Technika Power Cusion efektywnie pochłania siłę uderzenia, jaka powstaje w wyniku spadania na boisko, przenosząc następne ruchy. Nic dziwnego, że tak innowacyjne rozwiązania doceniane są przez sportowców na całym świecie, a marka odpowiada za sponsoring wielu istotnych eventów w świecie sportu. Szacuje się, że około osiemdziesiąt procent graczy w badmintona wykorzystuje rakiety Yonex. W sklepie www rodzimego sprzedawcy katalog produktów jest obszerny i z tego powodu jest rozdzielony na działy. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W osobnych działach dostępne są bestsellery i nowości, co pozwala prędzej rozeznać się w produktach promocyjnych oraz nowych propozycjach. Niezależnie od tego, czy ktoś gra w tenisa lub w badmintona rekreacyjnie, czy profesjonalnie, wyszuka gadżety dopasowane do własnych umiejętności i nawyków gry. Jeżeli zaś ktoś nie wie, na co się decydować, to może skorzystać z podpowiedzi sprzedawców.

Wówczas nie będzie mieć rozterek co do tego, iż dokonuje niewłaściwego zakupu. Na stronie można nie tylko robić zakupy, ale dowiadywać się, co nowego wydarzyło się w dyscyplinie badmintona i tenisa. To dla osób które uprawiają wskazane sporty ma duże znaczenie.

You may also like...